Шановні клієнти!

Зараз не працюємо по системі дропшипінг.

Повернення

Оптові покупці мають право лише на обмін і лише неякісного товару, тобто з наявністю невиправного виробничого браку.

Роздрібні покупці можуть повернути або здійснити обмін товару, придбаного в нашому магазині протягом 14 днів з моменту отримання.

Умови повернення та обміну товару для роздрібної торгівлі:

- товар не був у вжитку;

- товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;

- збережені всі ярлики та бирки.

Для здійснення повернення товару Вам необхідно зателефонувати по одному з наших телефонів або написати лист на mail@zarga.od.ua та оформити заявку, після чого надіслати товар нам. Протягом 7 робочих днів, з моменту отримання товару, Вам будуть повернуті гроші. Повернення грошей здійснюється виключно переказом на картку ПриватБанку. У разі повернення всі транспортні витрати перебирає покупець.

Перед відправкою ми проводимо огляд товару на наявність браку, наскільки це можливо зробити, не пошкодивши цілісність упаковки. Якщо Вам все-таки дістався бракований товар, Вам необхідно сфотографувати місце браку і відправити фотографії на mail@zarga.od.ua, вказавши номер Вашого замовлення. Після оформлення заявки Вам необхідно надіслати нам бракований товар. Протягом 7 робочих днів, з моменту отримання нами товару, Вам буде відправлено заміну або повернено гроші. Повернення грошей здійснюється виключно переказом на картку ПриватБанку.

Увага! Відтінки, малюнок тканини та фурнітура іноді можуть змінюватися з кожною новою партією товару. Якщо отриманий товар відповідає замовленій моделі та кольору в цілому, такий товар не підлягає поверненню та обміну як неякісний!

Роблячи замовлення на нашому сайті, Ви автоматично укладаєте з нами додатковий договір та погоджуєтесь з усіма вищевикладеними умовами.

ZARGA Telegram ZARGA Telegram