Шановні клієнти!

Зараз не працюємо по системі дропшипінг.

Оптові умови

Умови роботи з оптовими покупцями:

- Мінімальне замовлення: 3 будь-яких товарів.

- Повна передплата за товар. Післяплати немає.

- Термін оплати замовлення складає 24 години з моменту отримання листа з інформацією для оплати. Протягом цього терміну Вам необхідно сплатити замовлення та надіслати нам лист із повідомленням про оплату. Якщо Ви цього не зробите, всі наступні замовлення, що надійшли від Вас, будуть оброблятись лише після внесення передоплати.

- Оптові покупці мають право лише на обмін і лише неякісного товару, тобто з наявністю невиправного виробничого шлюбу. Обмін бракованого товару здійснюється протягом 14 днів із дня прибуття замовлення. Обмін бракованого товару відбувається на товар тієї ж моделі, забарвлення та розміру. Пересилання в даному випадку відбувається за наш рахунок.

Увага! Відтінки, малюнок тканини та фурнітура іноді можуть змінюватися з кожною новою партією товару. Якщо отриманий товар відповідає замовленій моделі та кольору загалом, такий товар не підлягає обміну як неякісний!

Роблячи замовлення на нашому сайті, оптовий покупець автоматично укладає з нами додатковий договір та погоджується з усіма вищевикладеними умовами.

ZARGA Telegram ZARGA Telegram